GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fruktservis 13128393
nr 1312 8393
Fruktservis
1800-talets slut, 6+ 1. Diameter: 20-28cm, höjd: 16cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:54:11
100 kr
150 kr